Bohaterowie

Eleanor Swift.
Młoda, 22 letnia kobieta, która rok temu przyjechała do LA. Kiedyś marzyła, teraz nie ma już złudzeń, że uda jej się zaistnieć w świecie, w którym trzeba mieć coś więcej, niż ona posiada.
Jej jedynym marzeniem jest wyjechać z miasta, którego nienawidzi całym sercem, niestety, aby to zrobić, potrzebuje pieniędzy. Dorywcze zajęcia, których się ima, pozwalają jej jedynie na skromną egzystencję.
Samotna i zdesperowana decyduje się na rozpaczliwy krok, widząc w tym jedyną szansę na poprawę swojego życia. Po stracie kolejnej pracy zamieszcza w internecie ogłoszenie, w którym oferuje za wysoką cenę swoje dziewictwo. Na odpowiedź nie musi czekać długo...

Jared Leto
Aktor i muzyk, celebryta z pierwszych stron gazet, 41 letni idol tysięcy rozkochanych w nim dziewcząt. Widzą w nim swój ideał, ale jaki jest naprawdę?

Ma wszystko to, o czym większość może tylko marzyć. I pewnie dlatego... jest znudzony. Dla niego życie to zabawa, która z biegiem lat zmienia się w coraz bardziej wyszukaną grę z samym sobą i otaczającymi go ludźmi. Sięga po coraz to nowe i udziwnione rozrywki.
Pewnego dnia, przeglądając jedną z kontrowersyjnych stron w internecie, natrafia na fotografię i ogłoszenie młodej blondynki. Decyduje się na nie odpowiedzieć, ale nie dlatego, że żal mu dziewczyny. Powodem jego działania jest chęć zasmakowania czegoś, co może choć na chwilę go zabawi.

Shannon Leto
Starszy o rok brat Jareda, perkusista w ich "rodzinnym" zespole. Przystojny, seksowny, i korzystający z tego bez oporów. Nie grzeszy nadmiarem kultury, nie przejmuje się tym, co o nim myślą inni, szczególnie kobiety. Bywa chamski, zobojętniały, zdystansowany do wszystkiego. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz